Sun. Jul 25th, 2021
з телефону, терміналу, через Київстар, з картки

«Парі Матч» – одна з найбільших букмекерських контор СНД, історія якої розпочалась у 1994 році в Україні. Вона має розповсюджену мережу ППС у різних країнах та працює на підставі ліцензії Кюрасао.

pmПоповнити рахунок можна усіма популярними методами, серед яких банківські картки Visa, Maestro та MasterCard, платіжні системи Webmoney, Qiwi, Yandex.Money, W1, Skrill, Neteller… Депозит  можна зробити і за допомогою терміналу або мобільного телефону.

Всі великі оператори зв’язку України дають можливість поповнювати акаунт в «Парі Матч».  Кошти надходять практично миттєво.

Поповнити рахунок через «Київстар»

Для виконання цієї операції в розділі «Ввід/вивід коштів» (пункт меню знаходиться у верхньому правому куті) необхідно натиснути кнопку «Поповнити» біля логотипу мобільного оператора «Київстар».

На сторінці, яка відкрилася, потрібно ввести номер ігрового рахунку у БК, суму і номер мобільного телефону та натиснути кнопку «Далі».

Після цього відкриється форма підтвердження, а на номер абонента надійде SMS з кодом, який вносимо у відповідне поле і натискаємо кнопку «Підтвердити».

Поповнити рахунок через «Водафон»

Для депозиту в БК «Парі Матч» необхідно встановити на смартфон додаток SharPay (раніше він називався Vodafone Pay).

У його розділі «Послуги» знаходимо пункт «Ігри, програми та інші розваги», обираємо логотип PariMatch і у форму, що відкрилася, вводимо номер рахунку в БК, суму та підтверджуємо операцію натисканням кнопки «Оплатити».

Ввід коштів через карту Visa/MasterCard

У розділі «Ввід/вивід коштів» необхідно знайти логотип банківської системи і біля нього натиснути кнопку «Поповнити».

У формі, яка відкрилась, вводимо суму і натискаємо спочатку «Виставити рахунок», а потім  «Виконати операцію».

Опинившись на сайті системи LiqPay, потрібно ввести у відповідні поля номер карти, термін дії, CVV-код та натиснути кнопку «Підтвердити».

На прив’язаний до картки номер телефону надійде SMS. Код з неї вводимо у поле «Підтвердження» і натискаємо «Оплатити».

Увага! Цей метод працює тільки з картками українських банків, які підтримують технологію Р2Р. Власник картки має бути резидентом України.

Оплатити рахунок «Парі Матч» через «Приват24»

Власники карток і рахунків у «Приватбанку» мають змогу зробити депозит, використовуючи онлайн-банкінг. Для цього у розділі «Ввід/вивід коштів» обираємо логотип Приват24, натискаємо кнопку «Поповнити».

На сторінці, що відкрилася,  вводимо суму поповнення і тиснемо «Провести оплату». Система переведе гравця на сторінку LiqPay, де необхідно обрати пункт «Приват24» і натиснути «Продовжити».

Опинившись на сайті «Приват24», вводимо логін (номер телефону) та пароль від свого облікового запису. Перевіряємо дані за платежем і натискаємо «Оплатити».

На ваш телефон або у додаток «Приват24» надійде код, який необхідно ввести у відповідне поле і підтвердити платіж.

Поповнення «Парі Матч» у сервісі MyPay

Станом на кінець 2019 року платіжний сервіс MyPay не працює з букмекером. На сайті компанії є помітка про те, що це тимчасово. Проте ніяких термінів початку співробітництва публічно не оголошено.

Внести депозит через термінали самообслуговування

Рахунок в БК «Парі Матч» можна поповнити через всі популярні системи, які оперують терміналами в Україні. До послуг клієнтів iBox, E-pay, 24 Non-Stop, Regul Pay, Easy Pay, Wide Pay, Alfa Pay та інші.

Використовуючи ці сервіси можна зробити депозит готівкою у режимі 24/7. Термінали знаходяться у торгівельних центрах, магазинах, на вокзалах, у метро тощо. Всі адреси доступні на офіційних сайтах вищезгаданих платіжних систем.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *