Sat. Sep 18th, 2021
Парі Матч Повна версія сайту в Україні – Вхід в Parimatch

Офіційна повна версія сайту Парі Матч надає українським гракам вільний доступ до ставок на спорт, що пояснюється її легальним статусом, що забезпечує неможливість блокування з боку різних державних контролюючих органів. Зовні веб-ресурс виконаний в класичних фірмових жовто-чорних кольорах букмекера.

Регистрация с Бонусом

Інтерфейс був розроблений з метою забезпечення максимальної зручності для користувачів. Продумана навігація і розміщення функціональних кнопок допомагає навіть новачкам швидко знаходити потрібні розділи і інструменти.

Зліва користувачі можуть знайти список доступних для ставок спортивних дисциплін, а праворуч розташовані кнопки для переходу на реєстраційну форму і купон для ставок. Посередині головній сторінці можна побачити блок з поточними спортивними подіями, на які можна зробити ставки.

букмекерская контора

На офіційному сайті букмекерської контори всі користувачі, включаючи навіть не зареєстрованих на ресурсі, можуть дізнатися про:

 • діючі акції та наданих букмекерів бонуси;
 • правила та умови здійснення ставок, поповнення і виведення коштів;
 • політику конфіденційності і обробки персональних даних;
 • інформацію про самого букмекера.

Процедура реєстрації в Parimatch

Для отримання доступу до всіх функцій повної версії Пари матч, а також до можливості здійснення ставок з використанням реальних грошей, кожному користувачеві буде потрібно пройти процедуру реєстрації на сайті букмекера для створення особистого ігрового аккаунту.

Сама процедура реєстрації здійснюється наступним чином:

 • перейдіть спершу на офіційний сайт букмекерської контори;
 • далі натисніть на кнопку «реєстрація», яка знаходиться в правому верхньому кутку головної сторінки веб-ресурсу;
 • потрапивши на сторінку з реєстраційною електронною формою, заповніть її, вказавши наступні дані: ПІБ, дату народження, номер мобільного телефону, адресу електронної пошти, пароль від створюваного облікового запису;
 • на завершальному етапі залишиться поставити галочку навпроти пункту згоди з умовами роботи букмекерської контори і з правилами обробки персональних даних, після чого буде потрібно натиснути на кнопку «Зареєструватися».

Для підтвердження факту створення особистого кабінету на сайті беттинг-ресурсу, також знадобиться перейти в свою електронну пошту, адреса якої вказувалася при заповненні реєстраційної анкети, і перейти по отриманому від БК посиланню.

Важливо: після здійснення першого входа в повну версію Парі матч, також буде потрібно підтвердити прив’язку мобільного телефону, шляхом переходу в настройки особистого кабінету і введення п’ятизначного коду, отриманого від системи у вигляді СМС-повідомлення.

Лінія і коефіцієнти для ставок на спорт

бк париматч

На повній версії Париматч користувачам доступна можливість оформлення парі на спортивні події, що представляють понад двадцять дисциплін. На сайті доступний детальний розпис для кожної спортивної події. Розмір середньої маржі букмекера становить 4 відсотки, що є середнім показником на вітчизняному ринку.

Получить Бонус

Також користувачам доступні ставки в лінії лайв. Загальна кількість ставок в лінії лайв знаходиться на середньому рівні.

На повній версії Париматч всі лінії і події мають середні коефіцієнти, розмір яких в окремих випадках може бути дуже високим в порівнянні з іншими букмекерськими конторами. Кожен день гравцям контора надає доступ до ставок на більш ніж 500 спортивних подій в популярних видах спорту. Відмінні пропозиції, що дозволяють розраховувати на отримання хорошого виграшу, можна знайти не тільки в розділі «футбол», але і в інших спортивних дисциплінах.

Окремо варто відзначити, що гравцям доступна докладна статистика про майбутні поєдинки і про їхніх учасників. Це все дає можливість підвищити шанси на правильне вгадування результату, а значить і на отримання виграшу.

Бонуси та акції повної версії Parimatch

Зареєстровані користувачі повної версії Parimatch отримують доступ до можливості брати участь в різних акціях від БК, а також отримувати від неї самі різні цінні призи, бонуси. Нові гравці, які пройшли процедуру реєстрації та верифікації аккаунту, зможуть отримати від майданчика бонус в розмірі до 1 тисячі гривень на свій перший депозит. Крім того, сайт пропонує бонус у розмірі 300 гривень на першу ставку.

Що ж до акцій, то їх список постійно змінюється так, як всі вони мають тимчасовий характер. Ознайомитися з діючими акціями від Паріматч, можна буде перейшовши на офіційний сайт БК і увійшовши в розділ «Акції», який можна знайти в верхньому меню головної сторінки веб-ресурсу.

Важливо: також сайт може запропонувати можливість прийняття участі в партнерській програмі, яка дозволяє користувачам отримувати приємні фінансові бонуси за запрошення нових гравців.

Методи платежів для введення і виведення коштів

париматч бк

Зробивши вхід в повну версію Парі матч, користувачеві для оформлення парі також буде потрібно розібратися в тому, як можна поповнити ігровий рахунок і як він зможе вивести гроші, зароблені на ставках. На сьогоднішній день БК Parimatch може запропонувати своїм гравцям наступні способи введення і виведення коштів:

 • банківські карти;
 • інтернет банкінг;
 • електронні платіжні системи;
 • банківські та платіжні термінали.

В середньому кошти надходять на ігровий депозит протягом однієї хвилини, що ж до виведення грошей, то заявки на вивід обробляються протягом двох діб з моменту їх подачі.

Плюси і мінуси букмекерської контори Паріматч

букмекерская контора париматч

До основних переваг повної версії Pari match варто віднести:

 • широкий вибір доступних для ставок спортивних подій і дисциплін;
 • проста реєстрація;
 • можливість скачування і використання офіційного мобільного застосування;
 • швидке введення і виведення коштів;
 • можливість отримання додаткового заробітку за рахунок участі в акціях, а також в партнерській програмі від БК.

Що ж до мінусів майданчику, то до них можна віднести хіба те, що максимальний розмір ставки для окремих подій визначається фахівцями букмекерської контори, що дещо обмежує можливості грака.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *