Fri. Sep 17th, 2021
Як робити ставки на спорт?
У цьому пості для новачків ми спробуємо дати первісну інструкцію по ставках на спорт і надамо відомості про типи букмекерських контор. Після освоєння базових принципів роботи спортивних ставок ви без зусиль зорієнтуєтесь в різноманітності пропонованих ставок і різновидах гри і будете знати, як зробити ставку у букмекерській конторі. Для більш докладного вивчення ставок на спорт відвідайте наш розділ «Школа беттингу».

stavki-na-sport1

Що таке ставки на спорт?

Спершу спробуємо пояснити, що таке ставки на спорт і як вони працюють. Спортивне парі зазвичай укладається між гравцем та букмекерською конторою. При цьому гравцеві надається коефіцієнт на той чи інший результат залежно від імовірності цього результату. Тобто, чим вища ймовірність результату, тим нижчий буде коефіцієнт на нього і, відповідно, виграш. Це означає, що при матчі між збірною всесвіту і збірною вашого двору, коефіцієнт на перемогу збірної вашого двору буде величезний, оскільки у вас майже немає шансів виграти, а на перемогу збірної всесвіту коефіцієнт буде навпаки мізерний, оскільки вона, швидше за все, виграє, і всі гравці ставлять саме на її перемогу.

Коефіцієнти букмекерських контор

Тепер детальніше про коефіцієнти. Припустимо, на один з результатів матчу надано коефіцієнт 2. Що це означає? Це означає, що, поставивши на цей результат 100 гривень, ви можете примножити свої гроші у два рази. Якщо ви вгадали, і ваша ставка зіграла, ви отримаєте свої 100 гривень назад і додатково отримаєте ще 100 гривень виграшу. Тобто кожен раз, коли ваша ставка виграє, ви отримуєте суму, помножену на коефіцієнт події.

Вище ми говорили про зв’язок між імовірністю і коефіцієнтами. Так що ж означає коефіцієнт 2? Який відсоток ймовірності закладений у цю цифру? Якщо вважати грубо і не враховувати маржу букмекерської контори – то 50%. Але якщо врахувати середню маржу, яку букмекерські контори вводять в свою лінію ставок перед тим, як надати коефіцієнти, то приблизно вийде від 46% до 48% ймовірності даного результату.

Що б дізнатися у скільки букмекер оцінив вірогідність того чи іншого результату, вам слід поділити сотню на наданий коефіцієнт. Вийшло число буде відображати відсоток ймовірності. Візьмемо приклад гри, де Барселона грає з Рубіном, і коефіцієнт перемоги Барселони дорівнює 1,3. Для того, щоб дізнатися у скільки оцінив букмекер ймовірність перемоги Барселони, ми беремо сотню і ділимо її на коефіцієнт 1,3, в результаті ми отримуємо ймовірність у 76,9% без урахування маржі букмекерської контори. Таким чином, ваш виграш при перемозі Барселони складе 130 гривень, з яких 100 ваша початкова сума, а 30 це те, що ви виграли. Як ви вже помітили, виграш на цей раз менший. Це тому, що сильні команди виграють частіше, і для того, щоб залишатися на плаву, букмекерські контори пропонують більш низькі коефіцієнти на фаворитів змагань, ніж на аутсайдерів.

В якій букмекерській конторі робити ставки?

Вам слід визначитися з вибором букмекерської контори. Найголовніше при виборі контори це, звичайно ж, надійність компанії. У нашому рейтингу букмекерських контор ми оцінили компанії за п’ятибальною шкалою. 5 балів отримали кращі букмекерські компанії, а 1 бал отримали шахраї з чорного списку. Далі перераховані кілька додаткових факторів, що визначають ваш вибір:

1.) Тип букмекерської контори

Букмекерські контори діляться на два типи – фундаментальні та низькомаржинальні. Також, окрім звичайних контор, є і біржі ставок. Для того, щоб не заплутати вас, ми скажемо коротко. Якщо ви шукаєте собі контору для розваги і не збираєтеся займатися ставками на спорт професійно, то вам підійде саме фундаментальна букмекерська контора. Однією з найбільш надійних і рекомендованих нами фундаментальних компаній, є букмекерська контора William Hill, яка, до речі, пропонує бонус у 10 євро для гравців. Якщо ж ви збираєтеся зайнятися ставками на спорт серйозно чи плануєте працювати в сфері арбітражних ситуацій, ми рекомендуємо вам подивитися розділ з букмекерськими конторами для професіоналів.

2.) Методи поповнення та виведення коштів

Якщо вам зручно віддавати і отримувати готівку, то вибирати доведеться з контор, які мають пункти прийому ставок у вашому місті. Серед надійних українських букмекерських контор, які володіють мережею пунктів прийому ставок, можна виділити Парі Матч. Зверніть також вашу увагу на бонуси букмекерів, у багатьох букмекерських конторах при реєстрації нового користувача зараховуються бонусні очки, на які можна робити ставки.

Якщо ж ви хочете поповнювати свій рахунок і отримувати виплати, не виходячи з дому, то ви можете почати користуватися платіжними системами або використовувати кредитні картки. У випадку з платіжними системами і кредитними картками вибір компаній набагато багатший. Ви можете вибрати букмекерські контори, що приймають Webmoney, або букмекерські контори, що приймають Skrill, при цьому, всі без винятку контори приймають кредитні картки.

3.) Мова букмекерської контори і служба підтримки

Якщо ви володієте англійською мовою, це означає, що ви необмежені у своєму виборі і можете вибирати будь-яку букмекерську контору з нашого списку. Якщо ж вам потрібна контора українською мовою і з українською службою підтримки, то теж не біда. Кращі західні компанії давно вже приймають клієнтуру з СНД і завели відповідну службу підтримки.

Під кінець ми хочемо попередити новачків, що, граючи у букмекерських конторах, не можна втрачати контроль за сумами, якими ви ризикуєте у грі. Ніколи не беріть у борг гроші для того, що б зробити ставку. Також прочитайте нашу статтю про топ-5 помилок, що здійснюються людьми при виборі букмекерської контори.

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *